Domki mobilne

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w naszych nowych, mobilnych domkach położonych nad samym jeziorem Mamry. Domki zlokalizowane są na polu biwakowym Cypel – Zwierzyniecki Róg w Trygorcie, które cieszy się znakomitymi opiniami wśród naszych gości. 
Cypel Zwierzyniecki Róg to nie tylko piękne, komfortowe domki, kemping i pole namiotowe, to przede wszystkim idealne miejsce do spędzenia wolnego czasu zarówno dla młodzieży jak i rodzin z dziećmi. Malowniczy krajobraz, przejrzyście czysta woda jednego z największych polskich jezior Mamry, to tylko niektóre walory tego miejsca. Odwiedzający znajdą tu przede wszystkim ciszę, spokój oraz idealne warunki do wypoczynku. Cypel jest to idealne miejsce wypadowe do zwiedzania całych Mazur. Domki mobile składają się z salonu z aneksem kuchennym, pokoju i łazienki – łącznie 4 miejsca noclegowe plus ewentualnie możliwość dostawki dla 5 osoby. Powierzchnia użytkowa to 23 m2. Na miejscu mogą Państwo skorzystać z mini gastronomi, wypożyczalni sprzętu wodnego oraz czystego kąpieliska (piaszczyste dno, długo płytko).
Wyposażenie domku:
Łazienka: prysznic, umywalka, WC. lustro
Kuchnia: lodówka, płyta grzewcza, czajnik, podstawowa zastawa kuchenna (talerze, szklanki, miseczki, sztućce, garnek, patelnia)
Salon: Rozkładana kanapa 2 osobowa, szafa, stół, krzesła, pościel
Pokój: dwa pojedyncze łóżka, pościel